Uudised

Tallinna Ettevõtluspäev pakub hulgaliselt ideid ja inspiratsiooni

 

"Ettevõtlus ja ettevõtjad on meie jaoks olulised. Kuueteistkümnendal Tallinna ettevõtluspäeval, mis toimub 8. oktoobril Viru konverentsikeskuses, püüame inspireerida ja julgustada Sind oma lennukaid ideid ellu viima, pakkudes lisaks uutele teadmistele suurepärast võimalust ka kontaktvõrgu laiendamiseks." Tallinna Ettevõtlusamet

2019. aasta ettevõtluspäeva peateema on „Julge mõelda, julged teha”. Teame hästi, et julge pealehakkamine on pool võitu, aga just julgus on see, millest tihti puudu jääb. Palju häid ideid jääb teostamata, sest kardame astuda sammu tundmatusse ja ebaõnnestuda, leppides pigem harjumuspärase ja turvalisega. Selleaastane ettevõtluspäev püüab julgustada ja inspireerida oma lennukaid ideid ellu viima ning pakub hulgaliselt vajalikke teadmisi, kogemusi ja positiivseid näiteid, kuidas ettevõtluses edukas olla. Keskendume efektiivsetele müügi ja turundusvõtetele, seadusest tulenevatele kohustustele, vaatleme kaasaegset juhtimisstiili ja eesmärgpäraselt töötavaid meeskondi, uurime finantsküsimusi ja edukaid ekspordi võimalusi jpm. 

Tallinna ettevõtluspäev lõpeb 9. oktoobril ettevõtjatele ja koostööpartneritele suunatud piduliku vastuvõtuga, mille raames tehakse teatavaks käesoleva aasta Tallinna ettevõtlusauhindade võitjad.

Traditsiooniliselt antakse auhinnad välja järgmistes kategooriates:

  • Arendusprojekt 2019
  • Koostööprojekt 2019
  • Särav startija 2019
  • Turismitegu 2019
  • Töökohtade looja 2019
  • Vastutustundlik ettevõtja 2019
  • Tulevikulahendus 2019

 Eriauhindadega tunnustatakse ka koostöös Tallinna Tehnikaülikooli, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja SA-ga Eesti Rakenduskõrgkoolid välja valitud parimaid rakenduslikke teadustöid.